Вимірювання радіації

радиация

Радіація - невидима, не має смаку, запаху. Небезпека, яка може підстерігати людину де завгодно. Вимірювання рівня радіації в Києві неодноразово надавав грунт для роздумів - Вимірювання рівня радіації на ділянці або в приміщенні квартири, офісу може дати природні показники фону, а може - його перевищення у багато разів!

Близькість Чорнобильської зони, наявність джерел радіоактивних випромінювань, що використовуються в промисловості, медицині, інших галузях, при певній недбалості в їх використанні чи утилізації теж можуть створити серйозну небезпеку для людей.

Для заміру рівня радіаційного випромінення нашою компанією здійснюється:

1) Перевірка матеріалів на радіоактивність;

2) Вимірювання рівня радіації в приміщеннях як промислових, так і житлових (квартирах, котеджах, офісах);

3) Перевірка дози радіації на ділянках відкритої місцевості, дачних земельних ділянках перед купівлею: як у самому Києві, так і в передмістях, вельми необхідна як для організацій, так і для громадян.

 4) Перевірка автомобіля при підозрі на підвищену радіацію його частин (після перевезення радіоактивних вантажів, або після відвідування чорнобильської зони або території підприємства, чия діяльність пов'язана з випромінюючими матеріалами) теж необхідна, і виконується кваліфіковано співробітниками компанії.

Вимірювання проводиться за допомогою приладу для перевірки рівня радіації - дозиметра. Різноманітність радіаційних випромінювань і радіоактивних матеріалів вимагає застосування різних приладів для вимірювання радіаційного фону в різному спектрі випромінювань - від альфа до гамма-променів. Тому для перевірки рівня радіації можуть бути використані дозиметр-радіометр, або дозиметр гамма-випромінювань, а також термолюмінесцентні дозиметри, радіометри-дозиметри та інші різновиди даних приладів. Ці прилади дозволяють з великою точністю виміряти радіаційний фон і випромінювання, дозу радіації яку може отримати людина, перебуваючи в тому чи іншому місці, а також рівень випромінювання від різних джерел. Що, у свою чергу, дозволить правильно провести процедури дезактивації, щоб уберегти здоров'я людей. Тим громадянам і підприємствам, які досить часто мають справу з радіоактивними матеріалами, слід неодмінно купити прилад для вимірювання радіації, зробити вибір такого приладу найбільш оптимальним, зможуть співробітники нашої компанії, запропонувавши модель, яка найкраще відповідає запитам замовника і тим завданням, які приладу необхідно буде виконувати.

звонок

 
Отримайте професійну консультацію за телефоном: 
(044) 223-18-11, (067) 249-88-23

Услуга (отзывов 9, средняя оценка 4.9 / 5 , всего 9)