Хімчистка м'яких меблів

Хімчистка диванів

Хімчистка м'яких меблів є одним з найпопулярніших видів хімчистки. Ще п'ять років тому термін хімчистка м'яких меблів або хімчистка диванів, можна було почути тільки за кордоном, але тепер це не тільки чується, але і доступно практично кожному третьому громадянину.

Саме словосполучення хімчистка м'яких меблів (чистка дивана), має на увазі під собою, професійний і спеціалізований підхід. Якщо Ви не хочете раз і назавжди зіпсувати диван, крісло, пуф, не варто робити хімчистку м'яких меблів самому за допомогою добре розрекламованих побутових хімічних засобів, довірте це професіоналам, Ви ж не робите хімчистку дублянки своїми руками.

Що б хімічне чищення м'яких меблів (хімчистка дивана, крісла або матраца) була успішною, необхідно як мінімум чотири компоненти:

1) знати походження забруднення або плями;

2) з'ясувати, з якого матеріалу обшито даний виріб;

3) вміти правильно підбирати хімію;

4) мати професійну техніку.

Частка шкіряних м'яких меблів, та як не зіпсувати диван або крісло. При хімчистці м'яких меблів (дивана, крісла) важливо знати похідний матеріал виробу і правильно робити механічний вплив на оббивку. Важливо НЕ перезволожити тканину і поверхню дивана, правильно і ретельно змити всі чистячі засоби. Інакше після всіх зроблених маніпуляцій з чищення дивана, процес висихання може тягнутися більше доби і є велика ймовірність появи неприємного затхлого запаху об'єкта чистки.

Існує кілька основних методів, за допомогою яких робиться хімчистка м'яких меблів (чистка шкіряних диванів).


P
проц1
P

1) Спочатку відділяється пил з оббивки за допомогою потужного пилососа (якщо необхідно);

2) Потім видаляються плями спеціально підібраними засобами для виведення плям;

3) Потім наноситься основний хімічний засіб, який завдяки своєму хімічному складу, вступаючи в реакцію з брудом, піднімає його на поверхню і відновлює колір покриття;

4) Потім все це збирається і промивається чистою водою, використовуючи екстрактор.P

Вибираючи нас, ви 100% отримуєте:

Справжній професіоналізм;

Дбайливе ставлення до Ваших меблів;

Чесність (ми кажемо чесно, що можемо почистити).

Ми використовуємо тільки безфосфатну хімію відомих брендів;

Система подвійної промивки;

Біо-виведення плям;

Гарантуємо якість і дотримання перевіреної технології чищення;

Ваші меблі будуть чистими, і головне, безпечними для здоров'я;

7 років досвіду та навчання, більше 7000 задоволених клієнтів.

P

чистка дивану до та після роботи

Телефонуйте прямо зараз: (044) 223-18-11, (067) 249-88-23

P

Методи хімчистки меблів залежать від типу матеріалу:

Оббивки з бавовни, льону, вовни, віскози «дихають», але легко мнуться і піддаються «усадці» при використанні водного чищення. Тому для цих матеріалів застосовується суха або пінна чистка меблів.

Оббивки з акрилу, поліестеру, лавсану, лайкри, поліпропілену та ін. синтетичних волокон мають високу міцність, малу стійкість до тертя. Вони практично не мають особливих обмежень до способів очищення, але в основному використовується хімчистка таких меблів із застосуванням екстрактора.

Оббивка з меблевої замші боїться органічних забруднень і розчинників, тому використовуються в основному водорозчинні реагенти і сухе чищення м'яких меблів з обов'язковим нанесенням захисного покриття.

Оббивки з капрону, нейлону та ін. поліамідних волокон практично не вбирають вологу, стійкі до тертя, але сильно електризуються і мають низьку термостійкість. Плями з таких матеріалів видаляються важко, особливо плями жиру.

Ще є багато інших методів:

- Хімчистка м'яких меблів, видалення постільних кліщів з матраців (Київ) за допомогою парогенератора (прибирання паром без хімії);

- Хімчистка диванів з використанням піногенератора, цей сухий вид хімчистки, тому як наноситься піна;

- Хімічна чистка крісла, матраца за допомогою ручного ротора і екстрактора.

- Чищення шкіряних меблів (хімчистка шкіряного білого дивана, крісла) з використанням хімії і кондиціонера виробництва USA.

Замовляйте послугу чищення м'яких меблів у компанії «Beaver-Group», і Ви отримаєте високий і професійний рівень виконання робіт, чистий диван, крісло, стілець і залишитеся задоволені.

Виїзд фахівця до Вас на об'єкт безкоштовний, робимо хімчистку по Києву (правий та лівий берег) та передмісті: Бровари, Вишневе, Вишгород, Буча, Ірпінь!

Хімчистка м'яких меблів на дому, чистка дивана Київ

звонок

 
Отримайте професійну консультацію за телефоном: 
(044) 223-18-11, (067) 249-88-23

Услуга (отзывов 3, средняя оценка 4.3 / 5 , всего 3)