Прибирання квартир

уборка квартиры в Киеве

Прибирання квартири - поняття на перший погляд просте і дуже зрозуміле, але в той самий момент має багато труднощів і тонкощів. Часи СРСР вже давно минули і прибирання за допомогою швабри, ганчірки, хлорки і господарського мила вже не допоможе якісно видалити сучасний бруд. Прибирання в квартирі можна називати професійним, якщо воне включає в себе всі необхідні компоненти, а це: професійна хімія, спеціальна техніка, і найголовніше – люди, які вміють усім цим добром майстерно управлятися. Зустріти сукупність всіх цих складових можна тільки в клінінговій компанії, але далеко не в кожній. З усіх цих причин вибирати компанію для послуги «прибирання квартир» необхідно не тільки за критерієм ціни, але й звертаючи увагу на персонал, техніку, хімію.

Найчастіше низька ціна означає низьку якість. Вам напевно не треба розповідати що не легко прибирати квартиру самостійно, навіть однокімнатну. Прибирання квартири своїми руками іноді виходить дорожче, ніж за допомогою клінінгової компанії (професійне прибирання). Причина в тому, що в квартирі знаходиться багато покриттів і предметів, для догляду за якими необхідно мати спеціальні знання, хімію, яка не зашкодить хромованим аксесуарам, і потужну техніку, за допомогою якої прибирання квартир стає легшим і навіть цікавішим. Квартира – це Ваше обличчя, і вона вимагає постійного якісного догляду. Дуже важливо знати послідовність робіт, це економить час і сили.

Прибирання квартири може виконуватися як за допомогою хімії, так і без неї за бажанням клієнта. Часто замовляють послугу прибирання квартири без хімії для прибирання дитячої кімнати або якщо людина страждає алергією. Наша клінінгова компанія має досвід професійного прибирання квартир VIP рівня, навчений і вихований персонал, потужну спеціальну техніку і найголовніше – відповідальне керівництво.

Якщо Ви живете в Києві, Броварах або будь-якому передмісті столиці - просто зателефонуйте нам, і проблемою з прибиранням в квартирі для Вас стане менше!

Разове прибирання квартири - недорого і якісно!

Загальний перелік послуг, що надається нашою клінінговою компанією в рамках послуги з прибирання квартири:

- Миття вікон, укосів, підвіконь;

- Вологе прибирання полових покриттів (паркету, лінолеуму, ламінату, плитки, мармуру);

- Видалення пилу і забруднення з усіх видів меблів, радіаторів, стін, стелі, полірування дерев'яних поверхонь;

- Миття дверей, плінтусів, наличників;

- Промивання люстр і всіх освітлювальних приладів;

- Промивання й дезінфекція туалетів, ванних кімнат і душових кабін;

- Усунення забруднення з усіх дзеркальних і скляних поверхонь;

- Очищення килимових покриттів пилососом або хімчистка;

 - Виніс сміття або вивезення за бажанням замовника.

Додаткові послуги: хімчистка килимового покриття, м'яких меблів, кристалізація мармуру, нанесення захисних покриттів на паркет, лінолеум.

Комплексне прибирання в Києві за найвигіднішими цінами!

Наша компанія має все необхідне обладнання та сертифіковані миючі та чистячі засоби для здійснення якісного прибирання.

Прибирання і квартирі з компанією «Beaver-group» - це якість виконуваних робіт, своєчасна здача об'єкта, гарантійні зобов'язання, безкоштовний виїзд фахівця, безкоштовні поради по догляду за покриттями і Ваш гарний настрій!

Прибирання квартир в Києві - генеральне, разове прибирання квартири

звонок

 
Отримайте професійну консультацію за телефоном: 
(044) 223-18-11, (067) 249-88-23

Услуга (отзывов 5, средняя оценка 4.5 / 5 , всего 5)