Хімчистка диванів

див

Хімчистка диванів здатна створити справжнє диво! Сучасні методи хімчистки - це якраз єдиний засіб, який швидко, безпечно і екологічно може повернути дивану його первозданний вигляд.

Крім зовнішньої чистоти і позбавлення від плям, хімічне чищення дивана дозволяє домогтися знезараження від мікробів, грибків, кліщів і комах, які можуть знаходитися всередині оббивки дивана, в його складках і підставі.

Хімчистка диванів вдома в Києві дозволяє за бажанням на власні очі спостерігати за процесом чистки.


Як відбувається чистка дивана?

гал1Чистка починається з ретельного очищення поверхні дивана спеціальним потужним пилососом, що застосовується в професійному клінінгу. Спочатку виконується суха вакуумна чистка, покликана видалити з поверхні оббивки сміття, шерсть тварин, волосся, пил. При необхідності, щітка пилососа забезпечується різними насадками, які враховують фактуру і рельєф тканини оббивки.

проц1

гал1Наступний етап хімчистки дивана дуже відповідальний - майстер повинен точно підібрати розчин для чищення, відповідний як типу тканини, так і характеру і інтенсивності забруднення.

галочкаПотім йде волога чистка: робочий розчин подається під тиском у форсунки екстрактора пилососа, а потім вакуумним способом збирається в спеціальну ємність. Миюча рідина впорскується під високим тиском, що сприяє вибиванню її струменем прилиплих і застряглих серед волокон оббивки і внутрішніх шарів наповнювача дивана частинок бруду.

галочкаДалі настає черга очищення від плям, з якими не вдалося впоратися миючому розчину. Фахівець підбирає чистячі компоненти, враховуючи характер і давність забруднення. За допомогою сучасних препаратів можливо виведення з оббивки дивана практично будь-яких складних в минулому плям: крові, кави та чаю, фруктових соків і ягід, вина або жиру. Однак, слід зауважити що свіжі плями за допомогою сучасних професійних плямовивідників виводяться швидко і практично безслідно, чого не можна сказати про застарілі забруднення.

g 1

 

Для того щоб позбутися неприємного запаху, місця дивану де він концентрується найбільше, обробляють повторно.

На завершення процедури хімчистки, диван промивається чистою водою, що також подається під високим тиском, а потім проводиться його сушка вакуумним режимом, після цього диван повністю висихає за 4-6 годин.

Повна пришвидшена сушка проводиться спеціальним апаратом за додаткову плату.

Хімчистка диванів за відгуками тих хто її вже замовляв - швидкий і зручний спосіб зробити чистим найгроміздкіший предмет інтер'єру. Частка дивана займає не більше 2-х годин, не вимагає від господарів ніяких додаткових зусиль і витрат. Цю послугу вже високо оцінили найрізноманітніші люди. Особливо раді власники кутових диванів – адже раніше хімчистка кутового дивана була дуже непростою процедурою через його громіздкість і складнощів в транспортуванні.

Остаточно сухим диван стане через 3-4 години, так що викликавши вранці нашого фахівця з клінінгу для хімчистки дивана, вже ввечері ви отримуєте абсолютно чистий, сухий і готовий до експлуатації предмет меблів, на радість Вам і всій родині. Регулярна хімчистка дивана – це ціна здоров'я ваших близьких, відсутність джерела пилу, мікроорганізмів, неприємного запаху.

Дарує радість не тільки сам процес і результат чищення, клієнтів нашої клінінгової компанії радує і ціна хімчистки дивана на дому. Після чищення, власники радіють практично новому дивану за абсолютно непорівнянною з вартістю його покупки ціну!

Хімчистка диванів на дому в Києві, замовити чистку дивана

звонок

 
Отримайте професійну консультацію за телефоном: 
(044) 223-18-11, (067) 249-88-23

Услуга (отзывов 3, средняя оценка 4.3 / 5 , всего 3)