Хімчистка матраців

ximchmatrass

Хімчистка матраців - послуга, яку пропонують далеко не всі хімчистки або клінінгові компанії в Києві. Чистка матраців ортопедичних ускладнена тим, що такі матраци являють собою складні конструкції з різних матеріалів, і якісно почистити їх можна лише володіючи професійним обладнанням і технологіями.

Самостійно почистити матрац досить складно: ортопедичні і звичайні матраци не люблять вологу, легко намокають, погано сохнуть, а також відмінно вбирають запахи, у зв'язку з чим видалення запаху сечі з матраців в Києві - дуже популярна послуга. Дійсно, покупка нового якісного ортопедичного матраца навіть для дитини, не кажучи вже про дорослому, вельми коштовна процедура, що робить послуги хімчистки матраців досить затребуваними.

Також регулярна хімчистка матраца повинна проводитися, якщо на ньому спить алергік - цей захід допоможе впоратися з накопичуючимося в матраці алергенами, пиловими кліщами (на картинці нижче).пылевыеклещи

Скільки разів на рік потрібно чистити матрац? Не менш 2-х разів!

 

Технологія чищення матраців 


проц1  

Повністю матрац висихає від 5 до 7 годин. Додатково можна замовити швидку сушку спеціальним апаратом.


Який результат буде після чистки?

matraswmatrasq

Такий результат досягається не на всіх матрацах, залежить з якого матеріалу виріб, наскільки застарілі плями і чи замивали Ви їх самостійно.

Замовлення приймаються: (044) 223-18-11 моб. (067) 249-88-23 

почему мы

Ми гарантуємо 100% якості! 


Така чистка, а також обробка тканини матраца антистатиками, допомагає зберігати чистоту і свіжість матраца набагато довше, що також впливає на тривалість його експлуатації. Також хімчистка дозволяє знищити хвороботворні бактерії, які рясно заселяють ліжко, якщо ним користується хворий. Так що для якнайшвидшого одужання, особливо після інфекції, хімчистка матраца просто необхідна.

Все більш популярною стає чистка ортопедичного матраца на дому - тому що не потрібно возитися з перевезенням, не потрібно залишатися без матраца - хімчистка матраців на дому проводиться швидко, екологічно чистими матеріалами, і з дотриманням всіх технологічних тонкощів. Тому чистка двомісного, полуторного матраца на дому стає вигідною у випадку, коли матрац потрібно почистити швидко, не вивозячи його в хімчистку.

Ціна на хімчистку матраца на дому дуже приваблива, а якість такої чистки в клінінгової компанії «Beaver-Group» незмінно висока. Багато замовників вже встигли оцінити як якість, так і наш сервіс у сфері клінінгу та хімчистки.

звонок

 
Отримайте професійну консультацію за телефоном: 
(044) 223-18-11, (067) 249-88-23

Услуга (отзывов 4, средняя оценка 4.4 / 5 , всего 4)